Preskočiť na obsah
Jaroslav Gonda

Odborné a poradenské služby

Jaroslav Gonda

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Obec
Stará Huta
Od roku
2004
IČO
40 705 013

Jaroslav Gonda

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
962 25 Stará Huta
Na trhu od
1. januára 2004
IČO
40 705 013
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Podnikanie v číslach

22
rokov na trhu
2004
rok vzniku
8
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Jaroslav Gonda

Jaroslav Gonda – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Stará Huta. Podniká od 1. januára 2004.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania tvorí 8 položiek, napríklad poradensko-konzultačné služby v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej… a činnosť organizačných a ekonomických poradcov.

Základné údaje

Obchodné meno
Jaroslav Gonda
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
40 705 013
Dátum vzniku
1. januára 2004
Miesto podnikania
962 25 Stará Huta
Živnostenský register
Okresný úrad Zvolen, vložka č. 102-35213
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Jaroslav Gonda zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 8 položiek.

  • Poradensko-konzultačné služby v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti

  • Činnosť organizačných a ekonomických poradcov

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti

  • Nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zobraziť všetkých 8 položiek predmetu činnosti
  • Poradensko-konzultačné služby v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti
  • Činnosť organizačných a ekonomických poradcov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • Nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Automatizované spracovanie údajov
  • Dborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení zdvíhacích

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Jaroslav Gonda?

Miesto podnikania je v obci 962 25 Stará Huta.

Čím sa Jaroslav Gonda zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poradensko-konzultačné služby v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej…; činnosť organizačných a ekonomických poradcov; maloobchod.

Aké je IČO – Jaroslav Gonda?

IČO je 40 705 013.

Odkedy podniká Jaroslav Gonda?

Podnikanie začalo 1. januára 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Jaroslav Gonda podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jaroslav-gonda.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.